Štěňata

30.6.2011 Se naší Izince narodilo 8 krásných štěňátek. 3 světlí pejsci, 1 černý pejsek, 3 černé fenky a 1 světlá fenka.

Pro zájemce máme volného světlého pejska AARONA.   

ART od Červených skal

 Prvorozený pejsek, který pojede s rodinou Hlouškových do Stráže nad Nisou. Bude bydlet v domku se zahradou a děti Hlouškových ho budou mít jako překvapení.

 

 

AIDAN od Červených skal

Veliký pejsek, klidný a mazlivý,pro kterého si přijede Yulia Zaytseva a bude bydlet v domku se zahradou u Prahy.

 

 

AARON od Červených skal

Aaronek od nás odešel jako poslední. Přijel si pro něj "náš" pan elektrikář s manželou a dětmi. Bude bydlet v Huntířově, kousek od Trutnova, takže se budeme moct navštěvovat a uvidíme jak poroste.

 

 

AMÁLKA od Červených skal

Největší psí slečna z celého vrhu a jako jediná má nádhernou bílou náprsenku. Amálka od nás odcestovala do Německého Zorbigu s paní Veronikou Tiede. Bude bydlet na jejich farmě a bude jim jí hlídat :).

 

AKIM od Červených skal

 Akim je jediný černý pejsek ve vrhu a pojede od nás až do dalekého Uherského Hradiště k Lucce Mikulcové s přítelem.

 

AMY od Červených skal

Amynka je krásná psí slečna a pojede s rodinou Muhlsteinových do Humburk, kde bude bydlet v krásném domě se zahradou.

 

ARNIKA  od Červených skal - BETYNKA

Betuška - jediná světlá fenečka - pojede s rodinou Veselých do Ústí nad Labem.

 

AGÁTA  od Červených skal - LAILAH 

 Černá nejmenší fenečka půjde s rodinou Kuťákových jenom kousek do nás - zůstane ve Starém Rokytníku a my tak budeme moc sledovat, jak roste.

 

Štěňata první dny

Štěňátka nám krásně rostou, je jim už 12 dní a začínají se podobat pejskům (předtím nám připomínali malé hrošíky, nebo Mistra Jodu z Hvězdných válek :) )

Začínaji se stavět na všechny 4 a jsou pěkně neposedná. Také by každým dnem měla začít vidět, takže počítám s tím, že už polezou všude a budou všechno zkoumat :)

Pejsáčkům je dnes 20 dní. Všichni už vidí a slyší. A hlavně krásně vrčí a štěkají. Prostě malí pejsci se vším  všudy :) Už třetí den přikrmujeme sunarem a piškoty. Za pár dní dostanou namáčené granulky. Také jsou odčervená - odčervovací pasta jim vůbec nechutnala...ale nedá se nic dělat. Také jsme se domluvili s panem veterinářem, že pejsky očipujeme, bude to k nim jistě šetrnější.

Štěňata 3.týden

Tak pejskům bude za chvíli jeden měsíc. Už jsou čiperní, mají zuby, baští granule a začnou se připravovat na přesun do venkovního domečku. Stále máme volné tři světlé pejsky...tak snad se nám podaří pro ně najít hodné páníčky a kamarády.

Štěňata 4.týden